Jóga - úvodní hodina s novou lektorkou

Úvodní hodina bude v pátek 7.7. výjimečně od 17:30 pro všechny. Seznámíte se s Míšou, krátce popovídáte, domluvíte, zda by byly přes prázdniny obě lekce od 17:00 i od 18:30 a zacvičíte.

 

Míša píše:

Hezký den milá ženo

Touto cestou zdravím před naší první hodinou všechny ženy a dívky které hledají cestu k sobě samé, cestu k sebepoznání a sebepřijetí.

V krátkosti k mé osobě, jak jsem se již zmínila při prvním schledaní, mé jméno je Michaela Petera je mi 38 let ( brzy 39 ;-)
a mé povolání nebo-li lépe řečeno poslání je přírodní a duchovní léčitelka a učitelka Yogy.

Jak jsem se k mému povolání dostala?
Duchovní spojení mě provází již od mého útlého dětství, ale teprve po nelehkých životních zkouškách a pádech jsem přijala tento dar, který jsem vnímala do mých 21 let spíše jako překážkou,  jako mé poslání a tak začala má cesta.

Před 14-ti lety jsem se odstěhovala do Německa, pracovala v oblasti přírodního a duchovního léčitelství, životního poradenství a mimo to jsem navštěvovala školu Yogy, která mi otevřela další brány mého duchovního vývoje a vzestupu o které bych se s vámi ráda podělila.

Po 14- ti letech života v Německu jsem se nyní opět vrátila do České země, je mi velkou ctí vést Vaši skupinku a obohatit vaše životy vším co mi je univerzem sesláno a mými Yoga - učiteli bylo předáno.
Yoga pro mě znamená životní styl, není to pouhé cvičení, je to pohyb těla, vývoj duše, změna myšlení a konání. Změna kompletního  životního stylu ať už mluvíme o fyzické  či duchovní úrovni.

Těším se na naše společné hodiny a přeji krásné harmonií provázené odpoledne 
NAMASTE 🙏🏼🕉 
S pozdravem Vaše Michaela Petera

PS: Páteční hodina 7.7 začne v 17:30 hod. a trvat bude přibližně do 19:30- 20:00 hod.
Dny ve které mohu Yogu v Nové Pace poskytnout je jako doposud vždy v pátek přibližně od 17:00-18:30 a od 18:45- 20:15 hod. ( ráda si vyslechnu vaše přání k případným malým časovým posunům  ) 

Do budoucna plánuji mimo jiné s mým přítelem různé víkendové Yogistické akce, o tom více při setkání  ;-))
V první společné hodině  si nebudeme pouze povídat, ráda bych s vámi udělala 1,5 hodiny Yogy, přinese si prosim vše co k cvičení potřebujete.

Zobrazit všechny novinky >

Novinky

Osobní fitness trenér

Nově máte možnost využít služby osobního fitness trenéra Jakuba Brendla!

Otevírací doba přes svátky

POZOR!!! Změna otevírací doby přes svátky.

Rychlý kontakt

Telefon: +420 774 815 040
E-mail: info@modrecentrum.cz