Osobní fitness trenér

Dali jste si novoroční předsevzetí? Trápí vás přebytečný tuk nebo chcete nabrat svalovou hmotu? Cvičíte už nějakou dobu a výsledky nejsou dle vašich představ? Jste „vyhořelí cvičenci“ nebo naopak „ostřílení matadoři“ hledající nové výzvy? Couráte se po tělocvičně a nevíte pořádně co cvičit a jak to vůbec cvičit? Chcete se zlepšit v síle, v technice na daný cvik? Dělá vám problém strava a nevíte, kterým směrem se vydat? Cpete do sebe horem dolem tuny suplementů, vyhazujete tisíce korun a čekáte zázrak? Chcete zkusit něco nového a oprostit se od klasického dogmatu, které sužuje dnešní svět fitness?
Potřebujete navýšit tréninkové dávky a zároveň zkrátit čas nutný k regeneraci? Trápí vás namožený sval a chystáte se podat maximální výkon? Jste unavení po práci a potřebujete si jednoduše odpočinout?
Máte zvolený cíl, kterého chcete dosáhnout, ale chybí vám vůle?
Jsem tu od toho, abych Vás navedl správným směrem! Jsem tu od toho, abych Vám pomohl dosáhnout vítězství!
Veškeré dotazy směřujte na
facebook: https://www.facebook.com/brendl.jakub
tel: +420606254824
email: brendl.jakub@email.cz

Ceník služeb fitness trenéra individuálních lekcí Modré centrum

Součástí jakéhokoliv Vámi zakoupeného balíčku je anamnéza v podobě vstupní prohlídky.
Toto vstupní vyšetření zahrnuje: Diagnostika pohybového aparátu, zhodnoceni postavy a držení těla, sestavení univerzálního/zpevňovacího tréninkového plánu na míru (dle predispozic a množství zdravotních omezení) pro vybudování nezbytných a stabilních základů, délku jedné lekce určuje trenér, délka lekce se odvíjí od náročnosti tréninkového programu (obvykle 1-1,5h), nedohodne-li se klient jinak. Účelem tréninku začátečníka je pomocí aplikovaných posilovacích technik zlepšit schopnosti k iniciaci a vědomému ovládání pohybu, zvýšit rozsah pohybu a uvolnění zvýšeného svalového napětí, zlepšit svalovou sílu, vytrvalost a svalovou koordinaci, snížit unavitelnost svalu a zvýšit stabilitu kloubů.

Zobrazit všechny novinky >

Novinky

Osobní fitness trenér

Nově máte možnost využít služby osobního fitness trenéra Jakuba Brendla!

Otevírací doba přes svátky

POZOR!!! Změna otevírací doby přes svátky.

Rychlý kontakt

Telefon: +420 774 815 040
E-mail: info@modrecentrum.cz