Jóga - úvodní hodina s novou lektorkou

Úvodní hodina bude v pátek 7.7. výjimečně od 17:30 pro všechny. Seznámíte se s Míšou, krátce popovídáte, domluvíte, zda by byly přes prázdniny obě lekce od 17:00 i od 18:30 a zacvičíte.

 

Míša píše:

Hezký den milá ženo

Touto cestou zdravím před naší první hodinou všechny ženy a dívky které hledají cestu k sobě samé, cestu k sebepoznání a sebepřijetí.

V krátkosti k mé osobě, jak jsem se již zmínila při prvním schledaní, mé jméno je Michaela Petera je mi 38 let ( brzy 39 ;-)
a mé povolání nebo-li lépe řečeno poslání je přírodní a duchovní léčitelka a učitelka Yogy.

Jak jsem se k mému povolání dostala?
Duchovní spojení mě provází již od mého útlého dětství, ale teprve po nelehkých životních zkouškách a pádech jsem přijala tento dar, který jsem vnímala do mých 21 let spíše jako překážkou,  jako mé poslání a tak začala má cesta.

Před 14-ti lety jsem se odstěhovala do Německa, pracovala v oblasti přírodního a duchovního léčitelství, životního poradenství a mimo to jsem navštěvovala školu Yogy, která mi otevřela další brány mého duchovního vývoje a vzestupu o které bych se s vámi ráda podělila.

Po 14- ti letech života v Německu jsem se nyní opět vrátila do České země, je mi velkou ctí vést Vaši skupinku a obohatit vaše životy vším co mi je univerzem sesláno a mými Yoga - učiteli bylo předáno.
Yoga pro mě znamená životní styl, není to pouhé cvičení, je to pohyb těla, vývoj duše, změna myšlení a konání. Změna kompletního  životního stylu ať už mluvíme o fyzické  či duchovní úrovni.

Těším se na naše společné hodiny a přeji krásné harmonií provázené odpoledne 
NAMASTE 🙏🏼🕉 
S pozdravem Vaše Michaela Petera

PS: Páteční hodina 7.7 začne v 17:30 hod. a trvat bude přibližně do 19:30- 20:00 hod.
Dny ve které mohu Yogu v Nové Pace poskytnout je jako doposud vždy v pátek přibližně od 17:00-18:30 a od 18:45- 20:15 hod. ( ráda si vyslechnu vaše přání k případným malým časovým posunům  ) 

Do budoucna plánuji mimo jiné s mým přítelem různé víkendové Yogistické akce, o tom více při setkání  ;-))
V první společné hodině  si nebudeme pouze povídat, ráda bych s vámi udělala 1,5 hodiny Yogy, přinese si prosim vše co k cvičení potřebujete.

Zobrazit všechny novinky >

Novinky

Otevírací doba přes svátky

POZOR!!! Změna otevírací doby přes svátky.

ZVažte si sami sebe

Zajímá Vás nejen celková váha, ale také jaký podíl představuje například svalová hmota?

Rychlý kontakt

Telefon: +420 774 815 040
E-mail: info@modrecentrum.cz